نتایج جستجو برای عبارت :

خیال‌انگیز و جان‌پرور

آلبوم دریا اولین آلبوم مسیح عدل پرور و آرش عدل پرور است و به نظر می‌ رسد با استقبالی که از تک آهنگ‌ های آنها شده، شاهد رکورد تازه‌ ای در فروش این آلبوم باشیم . کلیپ آهنگ موفق دریا را نیز می‌ توانید به صورت رایگان در این صفحه مشاهده و دانلود کنید . این آلبوم در تاریخ 25 اسفند به صورت رسمی منتشر می شود و می توانید آن را به صورت قانونی دانلود کنید . تیزر این آهنگ کار برادران بوشهری می باشد که خیلی از شما با آنها و کار های خارق العاده آنها آشنایی
اگر این دنیا غریبه پرور است ،تو آشنا بمان ...تو پاے خوبی هایت بمان ...مردم حرف می زنند ،حرف باد می شود ،می وزد در هوا و تو را دور تر می کند از تمام کسانی که باور ،برایشان یک چهار حرفی نا آشناست ...اگر کسی معناے عاشقانه هایت را نفهمید ، بر روے عشق خط نکش !عاشقانه هایت را محکم در آغوش بگیر و بگذار براے داشتنش آغوشت را بفهمند ...دنیا خوب ، بد ، زشت ، زیبا فراوان داردتو خوب باش ...تو زیبا بمان و بگذار با دیدنت ، هر رهگذر نا امیدے لبخند بزند ...رو به آسمان نگا
بسم رب الشداء والصدیقین
به اطلاع مردم شهید پرور منطقه شهرستان مینودشت و حومه میرساند
 مراسم یاد بود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در روز سه شنبه 1398/10/17
  بعد ازنماز مغرب و عشا ءدر محل پنج تن آ ل عبا مینودشت واقع خیابان ولی عصر
بعد از چها راه برق بر گزار میگردد
لذا از عموم مردم شهید پرور و خادمیاران رضوی  جهت شرکت دراین  مراسم دعوت بعمل می اید
بیش از ده سال است که از رحلت عارف بزرگوار حضرت آیت الله سعادت پرور می گذرد. این مستند، به بررسی شیوه ی علمی و عملی ایشان در سیر و سلوک و تربیت سالکین می پردازد. راویان احوالات این عارف جلیل، شاگردان و نزدیکان مورد اعتماد ایشانند. مرحوم شیخ علی سعادت پرور (پهلوانی) از شاگردان سلوکی علامه سید محمد حسین طباطبایی بود.
این مستند با کمترین امکانات و توسط عده ای از طلاب به صورت جهادی ساخته شده است، در روزگاری که مدعیان دروغین سعی در لکه دار کردن عرفا
بیش از پانزده سال است که از رحلت عارف
بزرگوار حضرت آیت الله سعادت پرور می گذرد. این مستند، به بررسی شیوه‌ی
علمی و عملی ایشان در سیر و سلوک و تربیت سالکین می پردازد. راویان احوالات
این عارف جلیل، شاگردان و نزدیکان مورد اعتماد ایشانند. مرحوم شیخ علی
سعادت پرور (پهلوانی) از شاگردان سلوکی علامه سید محمد حسین طباطبایی بود.
این مستند با کمترین
امکانات و توسط عده ای از طلاب به صورت جهادی ساخته شده است، در روزگاری که
مدعیان دروغین سعی در لکه دار
امیر ادیب‌پرور تدوین فیلم سینمایی «ستاره بازی» به کارگردانی هاتف علیمردانی را آغاز کرده است.  با پایان فیلمبرداری فیلم سینمایی «ستاره بازی» به کارگردانی هاتف علیمردانی و تهیه‌کنندگی علی سرتیپی و بازگشت گروه از آمریکا به ایران تدوین آن از هفته پیش توسط امیر ادیب‌پرور آغاز شده است.
 عوامل این فیلم در تلاش هستند تا بتوانند با پایان مراحل فنی در  سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشته باشد.
فرهاد اصلانی، مایکل مدسن، شبنم مقدمی، مارشال من
آیا مسئولین رسانه ملی می‌دانند یا در غفلتند؟ یا خدای نکرده بگوییم جریان نفوذ اتفاق افتاده است؟
برادر ارجمند جناب آقای علی‌عسگریسلام علیکمبا آرزوی توفیقات بیشتر برای جنابعالی و مجموعه رسانه ملی نکاتی به نظر رسید که مشفقانه با شما در میان می‌گذارم. بیش از یک سال است که در کنار کار‌های خوب رسانه ملی، مواردی مشاهده می‌شود که قابل هضم و پذیرش برای نیرو‌های انقلاب نیست، در ادبیات امام و خلف صالحش (امام خامنه‌ای عزیز) قرار بود رسانه ملی به د
سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی خطاب به «المار نورعلی اف» از اقدام او که با لباس مزین به تصویر رهبر معظم انقلاب اسلامی بر روی سکوی قهرمانی حضور یافت، تقدیر کرد.متن پیام تبریک سردار غیب پرور به شرح زیر است:
بسم الله الرّحمن الرّحیم
فرزند عزیزم «المار نورعلی اف»
سلام علیکماقدام قهرمانانه شما و حضورتان با لباس مزین به تصویر رهبر فرزانه و معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) با شعار لبیک یا خامنه ای نماد جوان مومن انقل
خدارا شکر که من را قابل ندانست که جوایز تحصیلی اعطا کند، علاوه بر این که دوست نداشتم بر خلاف دلم از این بنیاد که نسبت به آن کینه دارم چیزی بگیرم، مطمئن شدم که این بنیاد حقیقتا بنیاد پخمگان است و منِ ناراحتِ شورشیِ غیر سیستمی جایی در این مدرسه بله‌قربان‌گو پرور ندارم.
✨مگس و عنکبوت✨
افلاطون روزی شاگردان خود را گردش علمی برد. در کوه و دشت در طبیعت سبز بهاری گشتند و از افلاطون، فلسفه وجود آموختند.
وقت استراحت مشغول خوردن، غذا شدند. مگس ای مزاحم غذا خوردن افلاطون شد و مدام بر روی غذای او می‌خواست نزدیک شود و بنشیند. افلاطون قدری از غذای خود در مقابل مگس گذاشت، مگس از آن مکید. افلاطون خواست شاگردانش به توجه مگس را زیر نظر داشته باشند. مگس بر خواسته و روی دست یکی از شاگردان که قدری زخم بود و خون داشت نشست و مشغو
رساله نور وحدت نوشته خواجه عبدالله معروف به خواجه حوراء
از مرحوم سعادت پرور منقول است که حضرت علامه طباطبایی مطالعه این رساله را برای سالکین متوسط مناسب می دانستند تا بیشتر متوجه تفکر در وحدت بشوند.
متن کامل رساله این است.
ادامه مطلب
قرار گاه مردمی آتش به اختیار زاوه در شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی با برپایی ایستگاه صلواتی به مدت سه روز در مرکز شهر و چاپ و توضیع پوستر های شهید با همت مسئولین و مردم شهید پرور شهر دولت آباد یاد آن بزرگ مرد تاریخ را زنده نگه داشت.
-
⚫️ و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیا‌‌ء عند ربهم یرزقون
⚫️ ضمن عرض تبریک وتسلیت شهادت سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی به مقام عظمای ولایت؛ مردم فهیم و همیشه در صحنه، همشهریان ولایت مدار و شهید پرور، فرهنگیان فرهیخته و دانش آموزان عزیز، این فرداهای ایران زمین بزرگ اسلامی و آرزوی اینکه، رهروانی شایسته برای این شهید بزرگوار باشیم.
به پای گر خَلَد خاری، آسان برآید
چه سازم به خاری که در دل نشیند
⚫️ فردا یکشنبه مشهدالرضا، شه
دانلود آهنگ های مسیح و آرش
جدیدترین آهنگ های مسیح و آرش با لینک مستقیم و کیفیت بالا

دانلود تمام آهنگ های مسیح و آرش

مسیح و آرش دو خواننده پاپ و موفق کشورمان می باشند .
آرش عدل پرور زاده 21 مرداد سال 1369 در تهران است. مسیح زاده 20 ازردیبهشت سال 1367 در شهر تهران است.   
مسیح و آرش AP دو خواننده ی جوان و مشهور کشورمان متولد تهران هستند که از نوجوانی به خارج از کشور رفته و همانجا تحصیلات در رشته آهنگسازی داشتند و انواع ساز ها و سبک های جدید آواز و خوا
سم الله الرحمن الرحیمالهی اعْصِمْنا مِنَ الزَّلَلِ وَ سَدِّدْنا فِی الْقَوْلِ وَ الْعَمَل وَ أَجِرْنَا مِنْ سُوءِ الْفِتَنمحضر شریف بیت محترم فقیه عارف مرحوم آیت الله سعادت پرور(پهلوانی تهرانی) قدس سره
با عرض سلام و آرزوی توفیقات روز افزون از حضرت احدیت در جهت نشر آثار بیانی و بنانی آن عارف کامل و حراست از شیوه تربیتی مشایخ سلوکی ایشان "قدس الله اسرارهم" که اطمینان بخش‌ترین طریقه برای تهذیب نفس و وصول به مقامات معنوی و دریافت مدال کمال ع
گفتم غم تو دارم گفتا غمت سر سر آید
گفتم که ماه من شو گفتا اگر برآید
گفتم ز مهرورزان رسم وفا بیاموز
گفتا ز خوب رویان این کار کمتر آید
گفتم که بر خیالت راه نظر ببندم
گفتا که شب‌رو است او، از راه دیگر آید
گفتم که بوی زلفت گمراه عالمم کرد
گفتا اگر بدانی هم اوت رهبر آید
گفتم خوشا هوایی کز باد صبح خیزد
گفتا خنک نسیمی کز کوی دلبر آید
گفتم که نوش لعلت ما را به آرزو کشت
گفتا تو بندگی کن کو بنده پرور آید
گفتم دل رحیمت کی عزم صلح دارد
گفتا مگوی با کس تا وقت آ
شراب تلخ می‌خواهم که مردافکن بود زورشکه تا یک دم بیاسایم ز دنیا و شر و شورش
سماط دهر دون پرور ندارد شهد آسایشمذاق حرص و آز ای دل بشو از تلخ و از شورش
بیاور می که نتوان شد ز مکر آسمان ایمنبه لعب زهره چنگی و مریخ سلحشورش
کمند صید بهرامی بیفکن جام جم بردارکه من پیمودم این صحرا نه بهرام است و نه گورش
بیا تا در می صافیت راز دهر بنمایمبه شرط آن که ننمایی به کج طبعان دل کورش
نظر کردن به درویشان منافی بزرگی نیستسلیمان با چنان حشمت نظرها بود با مورش
کما
فرق ما با بقیه اینکه ریشه ما تو خاکه نه تو آب .
هرگز یادمون نره همه ما یه روزی میمیریم و باید به جز مال و ثروت برای آیندگان ، الگو به ارث بزاریم و این الگو نشانه ریشه ای که در خاک پاک و قهرمان پرور کشورمون تنیده شده . مثل گذشتگان باشیم . هیچ کشوری به اندازه ایران قهرمان به خودش ندیده ، غربی ها میخوان ریشه مارو مثل مال خودشون سست  کنند و برای همین هر روز تلاش میکنن که ما به جای قهرمانان و پهلوانان کشورمون ، ابر قهرمانان خیالی اونارو بپرستیم . دنیا
." سردارِ بی ادعا ".خیره گشته چشمِ دنیا سوی توخون سرخت کرده زیبا رویِ تو.دور بودی از وطن وا غُربتاپیروِ راهِ شهیدان خویِ تو.پیکرت شد قطعه قطعه وایِ منگفته شد گشته جدا بازویِ تو.دلبری هایت زِ امت دل رُبودملتی همراه شد تا کویِ تو.نام یک ملت  سلیمانی شوَدکودک و پیر و جوان رهپویِ تو.خیزشِ امت نگر سردارِ مادر جهان بر پا کنیم اردویِ تو.با سپاه قدس یورش می بریمبر ستمکاران با نیرویِ تو.حک کنم اسمِ تو را بر سینه امعاشقانه می شوم همسویِ تو.شاعر: حبیب رضائ
این روزا ام میگذره نارحتی و غم و ناامیدی و میشه یه جورایی گفت افسردگی اینا ام میگذرن
یه روزی به خودمون میایم میبینیم شدیم داغووون پیر چروک خمیده و لول شده
چه اهمیتی داره شرایط چجوری باشه دیگران چی فک میکنن مدیر معلم چه رفتاری دارن آره من لای کتابامم باز نکردم آره خاااک نشسته رو وسایلم آره من بد تن پرور تنبل بی عرضه خوبه؟؟ اصا هر چی تو میگی اصا به دیگران چه ربطی داره من چطور زندگی میکنم
این همه آدم قبل ما زندگی کردن بالا پایین کردن حرص خوردن غ
بسم رب الشدا ءوالصدیقین
علمدار بدان هیچ وقت علمت بدون علمدار نخواهد ماند
بدینوسیله مراسم یاد بود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در روز یکشنبه1398/10/15
  بعد ازنماز مغرب و عشا ءدر محل مسجد عسگریه خوردیماق واقع در فلکه مدرس بر گزار میگردد
لذا از عموم مردم شهید پرور و خادمیاران رضوی شهرستان مینودشت و حومه جهت شرکت دراین  مراسم دعوت بعمل می اید
در مورد آقاامیرالمومنین علیه السلام کتابهایی که خودم خیلی ازشون بهره برده ام اینهاست
_علی از زبان علی/دکتر سیدجعفرشهیدی 
_فروغ ولایت/آیت‌الله سبحانی 
_حیات عارفانه ی امام علی ع/آیت‌الله جوادی آملی 
_اول مظلوم عالم/دکترتیجانی تونسی 
_جاودانه ی تاریخ /آیت‌الله خامنه‌ای 
_جاذبه و دافعه ی علی ع/شهید مطهری 
_الارشاد /شیخ مفید 
_امام علی ع صدای عدالت انسانی /جورج جرداق 
_غدیر /استاد صفایی حائری 
_حیات فکری و سیاسی امامان شیعه /رسول جعفریان 
_سق
بیانات استاد احد ایمانی از اساتید فلسفه و کلام  
فایل صوتی اول در مورد اصلاح نفس :  استاد در این جلسه انواع جهاد را برای اصلاح نفس معرفی می نمایند نظیر جهاد سیاسی و جهاد اقتصادی.فایل صوتی دوم شرح دستورات و توصیه ها برای ماه مبارک رمضان بر اساس روش علامه طباطبایی و آیت الله سعادت پرور
ادامه مطلب
.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto;}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%;}

#غفارعباسی ۲۳آذر۹۷، در سخنانی #خودکوه_پندارانه، گفت: به من فشار آوردند و راهی دیگری جز وداع و تعطیلی جلسات ندارم مثل امام رضا علیه السلام که مجبورشان کردند اما #صدرالساداتی
در نامه‌ای سرگشاده به مقام معظم رهبری در تاریخ ۲۹اسفند۹۷ گفت: «استاد با
مَنِشی کریمانه خودشان جلسات را تعطیل کردند!» (نازی )
غفار عباسی در همان سخنرا
هنوز هم من،در عبور از سنگها،نفس میزند.در بین بازوان احساس،در میانه شبهای نبودنت،در خواب روزهای نجستنت،و در جنگ با عقربه‌ها،که چرا میگذرند؟!در پشت این دیوار،جارچی‌ها،دیوانه شدنداز جار دیوانگان!در کناره‌ی مردم بی احساس،کشتی زندگی،در پیچکشان،پیچ خورده،و بی تحرک،نفسهای به شماره افتاده اش را،میشمارد!و صدافت گلی بود،که خورشیدش راکشتند!و تلقینِ دروغ،نمایش درست اشتباه است!و واقعیت را دروغ!و خنده را،سلاح صلاحشان،و خندیدن بر درد،مسکنی کشن
اصفهان، شهر هنر و هنرمندان ایرانی که شهره ی
جهان است؛ در همه ی نقاط شهر و تمامی عرصه ها به وضوح هنر ایرانی را به نمایش
گذاشته شده است. در مساجد، آثار تاریخی، حتی مراکز مختلف  تجاری و تفریحی می توان بازتاب این هنر را دید.
یکی از همین مظاهر هنر ایرانی، هتل های اصفهان هستند که از طراحی هتل ها تا
تجهیزات و رفتار پرسنل همگی نماینده هنر، ادب و لطافت طبع ایرانی است.
*وصیتنامه*
امروز، حسین زمان تنهاست. امروز فرزند فاطمه در برابر سپاهیان کفر و ابرقدرت­های پست بی­ یاور است. من می ­روم شاید نینوایی را بیابم و در عاشورای دوران، هدیه ناقابلی را در راه پیروزی حق علیه باطل و اسلام بر کفر در پیشگاه مولایم مهدی(عج) تقدیم نمایم. وصیت من به ملت شهید پرور ایران این است که گوش به توطئه­ های مشرکین و منافقین ندهند و یاوران امام را، که در خط امام می­ باشند، با همه­ ی قدرت و وجود حمایت کنند.
 فرمانده ۲۲ساله گردان تخریب لشگ
دیروز با خنجری رفتیم پان...
خیلی خوش گذشت...
بعدشم بستنی
امروزم قراره فلافل بگیره که تا الان نیاورده!صبح دیر اومد .یه برگه تقدیر نامه از رییس بزرگ بود و باید برای دوره آموزشی نامه میزدیم.مهی امروز زود میره و شنبه نیست.
بچه ها خواستن برن باشگاه برای تمرین مسابقه ولی من نرفتم.با رقی هم کمی دعوام شد...
رضاز اومد و از کتابخونه ام یکی از کتاب هامو برداشت.قبلا خودش بهم اهدا کرده بود.گدای بدبخت.کلی هم پز کلاس ها و ... داد
بعدشم گفت یه متن براتون می فرستم ب
✅ دعای عوام بهتر مستجاب می شود تا علما!

شخصی از آیت الله طباطبایی پرسید: 
«این دعاهای عربی را که عامه مردم بخوانند، نمی‌فهمند؛ آیا خواندن همان الفاظ آن دعاها-بی آنکه معانی آن را بدانند-اثری دارد؟!»

جناب علامه طباطبایی فرمودند:
«اتفاقاً آن دعاها برای عامه مردم که زبان عربی و معانی آن‌ها را نمی‌دانند بهتر مستجاب می‌شود! زیرا نفس خود را به نفس امامان (علیهم‌السلام) متصل می‌کنند و از خدا می‌خواهند هر چه امامان با خواندن این دعاها می‌خوا
+عراقی ها را میبینی؟
اینقدر خدمت می‌کنند به زوار؟
_خب
+فکر میکنی دلیلش چیست؟
_شما بفرمایید استاد
+عذاب وجدان برادر! عذاب وجدان! حجت خدا را اجداد همین ها شهید کردند! باید هم الان اینطور گریه کنند و پذیرایی کنند! البته از مهمان نوازیشان چشم نمی پوشم ها!
_بعد ما چی؟
+ما چی چی؟
_ما آن وقت نقشمان در عاشورا چه بود؟ اجدادمان، خودمان بچه هایمان
+شکر خدا کوفی نیستیم برادر، اهل شیعه پرور ایرانیم
_اهالی کوفه و شام و مدینه هم اهل شهرهای مسلمان پرور بودند برا
سردار پاسدار غلامحسین غیب پرور روز شنبه در یادواره شهدای عملیات والفجر هشت و شهدای یگان دریایی لشگر ۳۱ عاشورای استان اردبیل افزود: جوانان غیور این مرز و بوم در دوران دفاع مقدس با کمترین امکانات داخل طبق زیاده خواهان دنیا به اختصاص آمریکا ایستادند و درون نهایت فاتح این شورش نابرابر شدند و امروز اندوه رمز پیروزی کشور ایستادگی، مقاومت، نترسیدن از دشمنان، نلرزیدن داخل موافق آنها، نخندیدن در موافق بدخواهان و شهامت است. وی بیان کرد: همانطور ک
اِنّا لله و اِنّا الیه راجعون مالک اشتر رهبر و سردار بزرگ نظام همسفر کربلا شد شهادت مظلومانه سردار حاج قاسم سلیمانی را خدمت امام عصر و رهبر عزیز و مردم شهید پرور ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض مینمایمنمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان محمودآباد 
بسم الله الرحمن الرحیم
یکی از کاربران بنام « عبدالله » سوالاتی مطرح نموده اند ک بهتر دیدیم در پستی جداگانه ب آنها پاسخ داده شود:

مسئله در رابطه با ایشان باید روشن شود،
یکی استفاده ایشان از مرحوم سعادت پرور است که در شرح زندگی ایشان معلوم نیست چند سال محضر ایشان بوده اند و چرا برخی اساتید حوزه ایشان را جزء شاگردان آن مرحوم ذکر نکرده اند ؟
مسئله ی دیگر شیوه ذکر مصیبت ایشان است که با داب بزرگانی چون آیت الله قاضی و علامه طباطبایی و خود آیت الله
پیکر «فرمانده حیدر» وارد معراج شهدا شد.
پیکر مطهر شهید مدافع حرم، محمد جنتی، معروف به حاج حیدر که فرمانده لشکر زینبیون بود، پس از دو سال وارد معراج شهدا شد
#دعوتید
مراسم وداع با شهید فردا(چهارشنبه) ساعت ۱۶ در حسینیه معراج شهدا
«فرمانده حیدر» در تاریخ ۱۶ فروردین ۹۶ در حماه سوریه منطقه تل ترابی به شهادت رسید و همچون حضرت عباس (ع) سر و دستش را فدا کرد.
سردار سلیمانی درباره این فرمانده شهید گفته بود: حیدر یکی از بهترین‌هایم بود##.شهید مدافع حرم از
در پیشامد عاشورا، مشتی تن پرور و نمک به حرام برای حضرت حسین دعوت فرستادند و اعلام معونت کردند. حضرت هم به  سمت کوفه و کوفی جماعت طی طریق فرمودند و فاجعه ای که در تاریخ، تاثر همگان را به همراه داشته است رقم خورد.
در دوران مصدق هم، وکلای این مملکت برای مردمش آبرو و عزت به همراه آوردند، قانون بر مناسبات مردم جاری میشد. مشتی مفت خور و هرزه گو و عربده کش در خیابان ریختند و فریاد سر دادند: درود بر مصدق
به آخر خیابان که رسیدند، غیرمصدقی ها را غالب دید

آمد بهار جان‌ها ای شاخ تر به رقص آ
چون یوسف اندرآمد مصر و شکر به رقص آ

ای شاه عشق پرور مانند شیر مادر
ای شیرجوش دررو جان پدر به رقص آ 

(کلیک) 

بلاخره بعد از ماهها دوری یوسف به آغوش پدرش  یعقوب پیوست.

برادر زاده ام بلاخره آمد
می گفتی عشق های این زمانه بوی خامه می دهند.
همان خامه ی سفید و هلالی روی فنجان قهوه که
با یک هم زدنِ قاشق متلاشی می شود. من آن قدر به خامه ی روی قهوه زل زده ام که
چشمانِ بی فروغم در رسوباتِ این دلهره ها
همانند سیروپِ آلبالو ته نشین شده اند.ذهنم شبیه قصرِ دراکولا شده است.
اگر  برن استوکر  آن را می دید بار دیگر داستان جدیدی
از  دراکولا  می نوشت.می خواهم چیزی بگویم؛ امّا حرف ها مُدام توی دهانم می خشکند.
شبیه ماهی دهان پرور که نوزادشان را در دهانشان
تلمیذ(آیت‌الله‌سعادت‌پرور): آیا غیر شیعه به کمالات معنوی می‌رسد؟
استاد(علامه طباطبایی): غیر از شیعه نیز ممکن است به کمالات معنوی برسد، البته اگر در تشخیص اینکه راهنما فلان کس است یا دیگری [آنطور که شیعه می‌گوید]، عناد نداشته باشد. این شخص در اینکه باید پیشوایی داشته باشد، شک نداشته است؛ اما اشتباه در مصداق نموده است. وقت مرگ، این شبهه برای وی حل می شود و می‌فهمد در مصداق، اشتباه داشته است.ثمرات حیات، ص ۱۵۵
باسمه تعالی
اولیای الهی
حضرت خدیجه
غزل۵
ای خدیجه، حامی قرآن و دین انبیا
مادر زهرای اطهر، همنشین مصطفی
بانوی فرزانه و ام الفضائل گشته ای
صاحب فهم و کمالی،عامل جود و سخا
با سخاوت های تو ، دین نبی پاینده شد
حامی دین خدائی، هر زمان و هر کجا
مادر ام الائمه باشی ای بانوی پاک
دامنت گل پرور است و او بود خیر النسا
اولین زن در پذیرای رسالت بوده ای
شاهد غم ها تو بودی، همره بدر الدجی
رسم باشد سن زن کمتر ز مرد است در عرب
فضل و تقوایت سبب شد تا که گردی همنوا
ت
یکی از لذت های سفر که می توان گفت تقریبا هیچ کس از آن صرف نظر نمی کند خرید
سوغات است. حال اگر صحبت از اصفهان باشد که شهری هنر پرور است و دارای صنایع دستی چشم
نواز و خوراکی های لذیذ است، این قاعده حتمی خواهد بود. اما خرید وقت زیادی می برد
و ما نمی خواهیم در سفر قسمت عظیمی از وقتمان را صرف خرید کنیم و یا خستگی باعث
شود از خرید چشم پوشی کنیم یا آنچه که می خواهیم پیدا نکنیم. حال خبر خوش آن است
که هتل های اصفهان در محیطی مناسب همه ی این سوغات ها را به شم
اجرای سرود یادگار انقلاب به زبان لکی در روز 22 بهمن 1397 در جمع مردم
شهید پرور شهرستان سلسله توسط گروه سرود موسسه قرآن و عترت انوارالهدی با
همکاری معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش و دانش آموزان دبیرستان امام
جعفر صادق (ع) این شهرستان در قالب همسرایان فجر 97.
شعر و تهیه و تنظیم: محمد حسنوند
آهنگ: استاد مسعود پور حمزه
دانلود فیلم 1
دانلود فیلم 2
تلمیذ [آیت الله سعادت پرور] : سالکی در خواب می بینید آنچه را دستور عمل آن را دارد ، در خواب با حالی مخصوص انجام می دهد. [این چگونه است؟]

استاد ‌[علامه طباطبایی]: بسیار خوب است و از اعمال بیداری بهتر است. مرحوم استاد [سید علی] قاضی می فرمود: من در خواب می بینم که خوابم و خواب می بینم. این معنا برای کم کسی پیش می آید که ببیند خواب است و چیزهایی را خواب می بیند... برای بنده در بیداری چنین معنایی پیدا شده که فهمیدم در خلسه هستم و مطلبی را می بینم. ولی در خ
مسیح آرش ای پی دست به یکی
دانلود آهنگ فوق العاده زیبای مسیح و آرش ای پی بنام دست به یکی
برای دانلود فول آلبوم مسیح و آرش ای پی اینجا کلیک کنید
شعر آرش عدل پرور / موزیک آرش عدل پرور / تنظیم اشکان محمدیان
میکس و مسترینگ محمد فلاحی
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی دست به یکی مسیح و آرش ای پی با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید مسیح و آرش ای پی به نام دست به یکی
آهنگ ایرانی مسیح و آرش ای پی بنام دست به یکی
Masih And Arash Ap Dast Be Yeki

دانلود با کیفیت 320
Download
دان
باسمه تعالی
اما کن جهانگردی
اصفهان
غزل۱
در کنار ساحلی پر آب باشد اصفهان
لیک رودش دائما مسدود گردد ناگهان
بنگر این پل های زیبای همانند نگین
بهترین نوع است و مانندی ندارد در جهان 

حیف باشد شهر تاریخی ما گشته چنین
آب آن در شهرهای دیگری باشد روان
شهر تاریخی و صدها مرکز گردشگری
مسجد جمعه و ده ها نقش زیبنده در آن
وه چه زیبا مسجدی دارد، نگر از روی شوق
مردم دنیا همه مبهوت در نقش جهان
سازه های ماندگار اصفهان هم دیدنی است
چل ستون و دو منار بی نظیر اصف
" بشر مادّی در بیابان ظلمانی مادّه زندگی می نماید و در دریای کثرات غوطه ور است. هر موجی از علائق مادی او را به جایی می افکند. هنوز از صدمات آن موج به خود نیامده،‌ موجی سهمگین تر و هولناک تر از علاقه ی مال و ثروت و منصب و زن و فرزند و غیره،‌ سیلی بر او زده در میان امواج خروشان دیگر پرتابش می کند،‌ به طوری که ناله و فریاد او هم به گوش نمی رسد. به هر طرف می نگرد با حرمان و حسرت رو به رو می شود. در این میان گاه نسیم های روح بخش جذبات الهی او را نوازش می د
                      یک روز پس از حوادث تروریستی پاریس در نشستها، همایش ها، رویدادهای ورزشی و ... در سراسر جهان با یک دقیقه سکوت برای ادای احترام به قربانیان این حادثه آغاز شد. ترور پدیده ای منفور در هر نقطه از جهان است چه فرانسه باشد چه سوریه، عراق، لبنان و یمن و ... اما سئوال اینجاست که چه کسی تروریسم و تروریست ها را پرورش می دهد؟ آیا جز این است که امروز شمار بسیاری مردم بی گناه قربانی سیاست های تروریست پرور دولت هایشان شده اند؟                  
امام صادق ع فرمودهر گونه ربایی شرکست  هرکه برای. مردم کار کند پاداشش بعهده مرد،م. است هر که برای خدا کار کند ثوابش بر خداست4 اما،م صادق ع قول خدای عزوجل هر که امید لقاپروردگارش را داردباید عملی صالح کند ودر. عبادت پروردگارش هیچ کس را شربک نساز 110سوره 18 فرمود شجصی.کارثوابی.میکندو مقصودش خدا نیست بلکه میخواهدمرد،م بشنود و اورابستایند اینست گسیگه. در عبادت پرور گارش شریک میاورد. سپس فرمود هر گز بندههیکه نباشدکه در نهان.شری کند و روزگا ر بگذر جز
از سوزشِ انطباقِ خود ملموسم. عاصی از یکرنگیم بر پیکرهٔ این نظامِ عرف محور و عاصی از نیمهٔ دیگرِ عرفِ ستیزم. گویی همیشه باید یک انتخاب باشد میانِ ساختاری که دیگران ساخته اند و ما باید مقید به پیروی از او باشیم. اوی بی زمان، بی مکان، بی جنس و بی امان.
سایه های من این مارا در می نوردد و با این ما می ستیزد. از من گریز میزند و به ما می گریزد. انگار که این من برای وجودش کافی نیست. 
انطباقِ خود با موسیقیِ عامه پسند و عامه ستیز، عامه پرور و عامه کش.
به راست

اگر این دنیا غریبه پرور است تو آشنا بمان !تو پای خوبی هایت بمان .مردم حرف می زنند ، حرف باد می شود .می وزد در هوا و تو را دورتر می کند از تمام کسانی که " باور " برای شان یک چهار حرفی نا آشناست .اگر کسی معنای عاشقانه هایت را نفهیمد ، بر روی عشق خط نکش .عاشقانه هایت را محکم در آغوش بگیر و بگذار برای داشتنش آغوشت را بفهمند .دنیا ، خوب ، بد ، زشت ، زیبا فراوان دارد .تو خوب باش .تو زیبا بمان و بگذار با دیدنت هر رهگذر نا امیدی لبخند بزند ، رو به آسمان نگاه ک
وقتی خدای متعال خود را معلم توصیف، و رحمت و محبت را مقدمه تعلیم(۱)، وتعلیم هدفمند را مقدمه “رشد” (۲) اعلام می کند، احساس کرامت و بالندگی وصف ناپذیری را به همه معلمان انسان پرور و تاریخ ساز جهان ارزانی می دارد.دوازدهم اردیبهشت نیز سالروز شهادت استادگرانقدری است که با علم وعمل و سلوک حکمت آمیز خود منزلت معلمی را بیش از پیش رفعت بخشید وبه مقام قرب رساند و به نشان افتخاری برای تعیین روز بزرگداشت مقام معلم تبدیل شد. با این امید که مسئولان عالی نظ
بسم الله الرحمن الرحیم
 شهادت دخت پیامبر اسلام و نشانه یکتای اسلام بر شما تسلیت باد.
 نمی توان حضرت فاطمه(س) راشناخت مادامی که خدا و اهل البیت را شناخت.
 حضرت شهریار این گونه زیبا میسراید: 

ماه آن شب خموش و سرگردان
روی صحرا و دشت می تابید
رنگ غم رنگ حزن پرور ماه
همه جا را نموده بود سپید
دانه دانه ستاره بر رخ چرخ
همچون اشک یتیم می لرزید
خواب گسترده بود خاموشی
برجهان پرده فراموشی
مرغ شب آرمیده بود آرام
چشم ایام رفته بود به خواب
سایه نخل ها به
خیال‌انگیز و جان‌پرور چو بوی گل سراپایینداری غیر از این عیبی که می‌دانی که زیباییمن از دلبستگیهای تو با آیینه دانستمکه بر دیدار طاقت سوز خود عاشق‌تر از ماییمه روشن میان اختران پنهان نمی‌ماندمیان شاخه‌های گل مشو پنهان که پیدایی

شعر از رهی معیرینقاشی از رنه ماگریت René Magritte
کنگاورای کهن شهر مسمی به وفا کنگاورمردمت شهره به احسان و سخا کنگاورسحر آکنده بود همچو بهار قمصرکوچه پس کوچه ات از باد صبا کنگاورغم تسلی تو در ازمنه دور به حسنداده شهزاده افسرده،شفا کنگاورفصل گرما سرِجوی تو بغایت دلچسبحق به تو از کرمش داده چه ها کنگاورغلغل چشمه و آوای نی چوپان هادور و اطراف تو را داده صفا کنگاوریاد بادا زعمارت،دره چال و کاریزآن همه سبزه و گل رفت کجا کنگاور؟در سراب فش و ماران و کبوتر لانهچه گواراست تو را لطف خدا کنگاورمی برد
ذکر خود گویم و پرواز کنم تا بر دوستباز چون باز نشینم کُلَه منبر دوست
من نه چون سایه کشم رخت سیه تخت زمینغنچه‌ی صبحم و اطوار کنم بر سر دوست
بوی خون می‌رسد و طلعت ابلیس از دورمست می‌خیزم از این خلقت بلواگر دوست
شرع تو خواندم و این شیوه مرا سود نکردکعبه آتش زدم از این دم جان‌پرور دوست
گفته بودم به فلک خاک من از دیده زدایگوش می‌کرد و نمی‌کرد من و محضر دوست
وعده‌ی چشم تو شد خاتم تنهایی جانعالمی پام فتد باز منم چاکر دوست
ساقدوشان تو این کار به من
کنگاورای کهن شهر مسمی به وفا کنگاورمردمت شهره به احسان و سخا کنگاورسحر آکنده بود همچو بهار قمصرکوچه پس کوچه ات از باد صبا کنگاورغم تسلی تو در ازمنه دور به حسنداده شهزاده افسرده،شفا کنگاورفصل گرما سرِجوی تو بغایت دلچسبحق به تو از کرمش داده چه ها کنگاورغلغل چشمه و آوای نی چوپان هادور و اطراف تو را داده صفا کنگاوریاد بادا زعمارت،دره چال و کاریزآن همه سبزه و گل رفت کجا کنگاور؟در سراب فش و ماران و کبوتر لانهچه گواراست تو را لطف خدا کنگاورمی برد
مراقبه؛ اصلی‌ترین دستور در سلوک

این وصیت مرحوم استاد سعادت پرور(ره) بود که تلاش کنیم در ماه رجب، بر خلاف جریان و مسیر این روزگار شنا کنیم؛ بیاییم قدری خود را خرج وجود خودمان کنیم.

▫️لازم است که در میان زشتی‌ها و صفات ذمیمه خود بررسی دقیق کرده و آن رذیله‌ای که فکر می‌کنیم بیشتر مزاحم است و توان مبارزه با آن را داریم در نظر بگیریم و به طور جدی با آن مقابله کنیم و مراقبه خود را بر ترک آن صفت ذمیمه قرار دهیم و هر شب محاسبه دقیقی نسبت به آن دا
به گزارش فارس به نقل از الحدث، وزارت خزانه داری آمریکا 9 فرد و 2 مجموعه ایرانی را در لیست تحریمهای خود قرار داد.

براساس گزارش رسانه های آمریکایی، حسین
عباسی، مجتبی معصوم پور، میلاد میرزا بیگی و حسین پرور از شرکت «نت پیگرد
سماوات» و همچنین حامد قشقاوی، غلامرضا منتظمی، نادر طالب زاده، زینب مهنا
طالب زاده، محمد باقر شیرین کار، که به ادعای آمریکا  با سازمان جنگ
الکترونیک و دفاع سایبری سپاه ارتباط دارند، تحت تحریم قرار گرفته اند. 

براساس
از آن جا که دولت منتظر، زمینه ساز خلافت صالحان است، آن را می توان دولتی صالح پرور نامید؛ بدین معنا که نظام و ارزش ها و جهت گیری کلی آن به گونه ای تعریف شده است که مدیران شایسته در آن تربیت می شوند و ارتقا می یابند و عناصر نالایق و فاسد یا اساساً جایگاهی در مدیریت ها نمی یابند یا در چرخه کاری آن به تدریج کنار می روند و حذف می شوند.

ادامه مطلب
اگر چه دل به پای عشق پا نیستولی یکدم ز کوی تو جدا نیستچه سرّی خفته در قاموس چشمتکه معنادار تر از اِنّما نیستعجب حرزیست بر لب های مستتکه بالادست آن بالله دعا نیستبزن تیری به قلبم با نگاهتمرا از جان فدا کردن اِبا نیستمگردان رو، مچرخان چشم اربابدری بر من به جز کوی تو وا نیستمحل بگذار و منّت این گدا را کسی که با تو باشد بی بها نیستبه مشی ِ آرمانیّ ظهورتخط سیری به غیر کربلا نیستبه جز این هیچ کهنه آرزوییبه قلب پاره ی خون خدا نیست :بزن سیلی به دشمن (

سرگذشت انسل آدامز :
انسل آدامز (Ansel Easton Adams)(۱۹۰۲-۱۹۸۴) یک عکاس آمریکایی است. شهرت وی بیش تر به دلیل عکس‌های او از طبیعت و چشم اندازهای غرب آمریکا است. به جرات می توان گفت که وی نامدارترین عکاس آمریکایی سده‌ی بیستم میلادی است که طبیعت وحشی آمریکای شمالی را با عکسهای شگفت‌انگیزش از چشم‌اندازهای ناهموار و خیال‌پرور‌ به رُخ میلیونها نفر کشاند.
برای مشاهده متن کامل به ادامه مطلب مراجعه کنید .
ادامه مطلب

دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی به نام برقصی
Download New Music Mohsen Chavoshi - Beraghsa
جهت دانلود آهنگ محسن چاوشی به نام برقصی به ادامه مطلب مراجعه نمایید

آمد بهار جان ها ای شاخ تر برقص آچون یوسف اندر آمد مصر و شکر برقص آای شاه عشق پرور مانند شیر مادرای شیرجوش در رو جان پدر برقص آآمد بهار جان ها ای شاخ تر برقص آ ای شاخ تر برقص آای شاخ تر به رقص آ جان پدر برقص آ جان پدر برقص آاز پا و سر بریدی بی پا و سر برقص آ ای خوش کمر برقص آاز عشق تاجداران در چرخ او چو بارانآن
دانلود آهنگ مسیح و آرش AP لیلا
دانلود آهنگ جدید و شنیدنی مسیح و آرش AP با عنوان لیلا همینک از موزیک ها
همراه با متن آهنگ و پخش آنلاین / دانلود با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ MP3
ترانه سرا و آهنگساز : مسیح و آرش عدل پرور / گرافیک : معین حسنیتنظیم کننده ، میکس و مسترینگ : مسعود جهانی / عکس : سهیل عدالت
Download New Music Masih And Arash AP Leyla

ادامه مطلب
* طراح و عکاس: محمد صابر شیخ رضایی :: ۱۳۹۷/ 2019 :: Designer: Saber Sheykh Rezaei
«یخ در بهشت» دستپخت بانوانِ توانمند نویسنده‌ای است که به بهانه داستان، راوی دفاع مقدس و زنان آن شده‌اند.یخ در بهشت روایت مادرانی است که خودشان از قهرمانی دیگران قصه‌ها گفته‌اند و حال خودشان قهرمانانی شده‌اند که از آن‌ها قصه‌ها باید گفت. خواهران، مادران و دخترانی که سال‌ها پیش از جنگ با تربیت رزمندگان سهم سترگی در جبهه‌ها داشتند و در حین جنگ با جانفشانی و دلسوزی، و پشت خط جب
دانلود آهنگ مسیح و آرش AP لیلا
دانلود آهنگ جدید و شنیدنی مسیح و آرش AP با عنوان لیلا همینک از موزیک ها
همراه با متن آهنگ و پخش آنلاین / دانلود با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ MP3
ترانه سرا و آهنگساز : مسیح و آرش عدل پرور / گرافیک : معین حسنیتنظیم کننده ، میکس و مسترینگ : مسعود جهانی / عکس : سهیل عدالت
Download New Music Masih And Arash AP Leyla

ادامه مطلب
پیکر مطهر شهید مدافع حرم، جواد محمدی عصر چهارشنبه چهاردهم تیرماه 1396 با استقبال مردم شهید پرور اصفهان از میدان امام خمینی شهر درچه تشییع و در گلزار شهدای امامزاده حمیده و رشیده خاتون تدفین شد.
این شهید حدود یک ماه پیش در سوریه به درجه شهادت نائل آمد اما پیکر او در اختیار تروریست‌های تکفیری بود که پس از گذشت 25 روز پیکر مطهر او به ایران بازگشت.

گرچه من را میتوانی زود از سر وا کنی
تا سحر این پا و آن پا میکنم در وا کنی
آمدم دیگر بمانم پس مرا بیرون نکن
مشت خاک آورده‌ام تا کیسه‌ی زر وا کنى
اول مهمانی از تو خواهشی دارم فقط
می‌شود زنجیر را از پای نوکر وا کنی
من خودم رسوای این و آن شدم با معصیت
پیش چشم خلق لازم نیست دفتر وا کنی
افتضاحی که به بار آورده‌ام شد دردسر
اصلاً اینجا آمدم که از سرم شر وا کنی
واسطه چه بهتر از این نام زهرا هست که
آنقدر می‌کوبم این در را که آخر وا کنی
گریه از نان شبی که م
سرکار خانم پوپک خواجه امیری یکی از هنرمندان مطرح کشوری در رشته ی عکاسی است . این هنرمند خالدآبادی از خانواده ی هنرمند پرور خواجه امیری پا به عرصه ی هنر گذاشته و در رشته ی عکاسی درخششی بی نظیر داشته است . خانم خواجه امیری هم اکنون به عنوان عکاس حرفه ای با روزنامه ها و سایت های معتبر داخلی و خارجی همکاری دارد . از جمله نشریات داخلی به روزنامه ی همشهری و از خبرگزاری های معتبر خارجی به دویچه وله ی آلمان می توان اشاره کرد که آثار این هنرمند را متشر م
هوش سیاه ۲ نام مجموعه تلویزیونی است که در ادامه مجموعه هوش سیاه ۱ساخته شده‌است. در تاریخ ۲۲ مهر سال ۱۳۸۹ جهت ساخت سری دوم مجموعه در سیمای جمهوری اسلامی ایران تصمیم‌گیری و ساخت سری دوم قطعی شد.[۲]کارگردان این مجموعه همانند سری قبل مسعود آب‌پرور است ولی تهیه‌کنندگی آن راسید مرتضی فاطمی بر عهده داشته‌است. این مجموعه می‌بایست با حمایت مالی و اطلاعاتی پلیس ایران همراه شود که علی‌رغم تعهد کتبی پلیس، این وعده عملی نشد و مجموعه ابتدا بدون کمک
مهتاب چشمهای تو خورشید پرور است
هرکس که طالعش حسنی نیست کافر است
اصلاً نیاز نیست قیامت به پا کنی
یک قاسمی خدا به تو داده که محشر است
اصلاً شما نیاز نداری به معرکه
وقتی لب سکوت تو شمشیر حیدر است
قسمت نبود تا که ببینند مردمان...
بازوی تو ادامۀ فتّاح خیبر است
علی اکبر لطیفیان
‌ علامه طباطبایی بیشتر بر کدامیک از ادعیه ماه مبارک سفارش می‌فرمود؟

دعاهای ماه رمضان فراوان است که در موسوعه‌های دعایی مانند «اقبال الاعمال» و «مصباح المتهجد» ذکر شده. اما در میان ادعیه‏ این ماه، مشایخ قوم به چند دعا عنایت ویژه داشته‏ اند؛ از جمله:

▫️دعای افتتاح در شب‏ها 
▫️دعای امام سجاد(ع) معروف به دعای ابوحمزه‏ ثمالی در سحرها. 
▫️همچنین مرحوم استاد سعادت‌پرور به نقل از مرحوم علامه، بر دعای مباهله (دعای سحر) تأکید می‌نمودند و
گَر به چُوگان کَفَش بخت رساند سَرِ مامی نَهد بر سَر ما دستِ فَلَک افسرِ مادر طواف حرم کعبهٔ کوی تو برفتهمچو مُرغِ کفِ بازیچه طفلان برِ ماگر نداری سَرِ آبادی دل های خرابکو کجا رفت و چه شد رَحم به‌ چشم تر مانالهٔ ما نَبُود از سِتَم بخت٘ نگونروی ما شد سیه از تیرگی اخترِ ماباشد از دوست عجب آنکه کند سِیر جهاننکند میلِ تماشای سرِ بسترِ ماسرِ کاری نَبُود هیچ به اَبنای زمانگر لبالب شود از دختر زَر ساغر ماخشک شد خشک ز بی آبی الطاف بُتاننَخل امّید دل
دانلود جزوه کنترل پروژه سبزه پرور
نسخه:پی دی اف

دانلود فایل

خلاصه نکات مهم کنترل پروژه - سایت تخصصی مهندسی صنایع
www.qie.ir › article-print-232

Translate this page
Apr 12, 2017 - موضوع : دانلود جزوه. کتاب کنترل پروژه ی دکتر سبزه پرور یکی از اصلی ترین منابع برای آمادگی داوطلبین کنکور برای درس کنترل پروژه هست .

دانلود کتاب کنترل پروژه دکتر مجید
دانلود جزوه کنترل پروژه سبزه پرور
نسخه:پی دی اف

دانلود فایل

Search Results
Web results

جزوه کنترل پروژه سبزه پرور | مصمم
mosamam.ir › tag › جزوه-کنترل-پر...

Translate this pageدر این مجموعه ، جزوۀ کنترل پروژه دکتر رنجبر (از اساتید دانشگاه فردوسی مشهد) در 236 اسلاید ، مشتمل بر فصول ذیل… ادامه مطلب. صفحه 1 از 11. همراه ایمیلی مصمم; همراه ...
You visited this page on 4/30/20.

دانلود رایگا
پادشاهی دستور داد، جاسوسانی به شهری سفر کنند و میزانِ رشادت و جنگجوییِ آن‌ها را بررسی کنند تا شاه در حمله به آن شهر، تصمیم بگیرد. 
گروهِ جاسوسان به شهر آمدند. سردسته‌ی جاسوسان در شهر ساعتی چرخی زد و دید که جوانی تاری در دست گرفته، می‌نوازد و می‌گرید و می‌خواند، و می‌گوید: «ای یار سال‌هاست منتظرم چرا نمی‌آیی؟ کارم از دعا و گریه گذشته است بر حالِ زارِ من ترحّمی نما!»
سردسته‌ی جاسوسان فرمان داد، گروهش دست از تحقیق بردارند و گفت: بیایید برگ
به همت مسئول و کتابداران کتابخانه عمومی استاد شهریار به مناسبت روز خبرنگار مسابقه نقاشی در بخش کودک برگزار گردید. در این برنامه ابتدا فاطمه زمان پرور در مورد علت نامگذاری این روز توضیحات را به کودکان ارائه داد. وی بیان کرد: روز 17 مرداد به واسطه شهادت محمود صارمی شهید خبرنگار کشورمان که به دست طالبان در افغانستان به شهادت رسید روز خبرنگار نامیده شده است.در ادامه اعضاء کودک به کشیدن نقاشی و درست نمودن کاردستی با محوریت روز خبرنگار پرداختندو
ایران شناسی

7252

به قلم دامنه. به نام خدا
۱. جمشید به‌تدریج خودبین و ناسپاس به یزدان شد. و همچون فرعون، خود را «جهان‌آفرین» خواند. ضحّاک فرصت را غنیمت شمرد و بپا خاست. جمشید گریخت. ضحّاک، جمشید را به‌چنگ آورد و با ارّه دونیم کرد.

ضحّاک مار به دوش

۲. ضحّاک، سپس خود در مقام پادشاهی، چنان ستمگر شد که حتی برای دو مار دو دوشش، مغز دو انسان را هر روز می‌شکافت تا خورشت و غذای مار سازد.

مجسمۀ کاوه

۳. مردی فرودست و گوژ‌پشت و دادخواه به‌قیام بلن
وقتی همه اعتبار عاشقی های مان فقط در حد حرف سرزبانیست وقتی از اول راه سن ، قد، میزان دارایی،ترکیب هیکل ، زیبایی وتیپ ذهنیت سازی شده وقتی هنوز با خودمان صادق نیستیم و نمی دانیم برای چی و دنبال کی میگردیم وقتی باور نداریم عشق ذات زنده زندگی کردن است نه بقای نسل به بی راه می کشیم زندگی را عشق را بودنهای روح پرور را فقط به خاطر تنها نبودن و از دیگران جا نماندن ان زمان که برای هر ربطه ساده ای فلسفه و قانون و قاب تعین می کنیم وقتی که از وحشت تنهاماند
وقتی همه اعتبار عاشقی های مان فقط در حد حرف سرزبانیست وقتی از اول راه سن ، قد، میزان دارایی،ترکیب هیکل ، زیبایی وتیپ ذهنیت سازی شده وقتی هنوز با خودمان صادق نیستیم و نمی دانیم برای چی و دنبال کی میگردیم وقتی باور نداریم عشق ذات زنده زندگی کردن است نه بقای نسل به بی راه می کشیم زندگی را عشق را بودنهای روح پرور را فقط به خاطر تنها نبودن و از دیگران جا نماندن ان زمان که برای هر ربطه ساده ای فلسفه و قانون و قاب تعین می کنیم وقتی که از وحشت تنهاماند

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

اگر مقصد پرواز است قفس ویران بهتر، پرستویی که مقصد را در پرواز  می بیند از ویرانی لانه اش نمی هراسد...واگر نردبانی از این خاک به آسمان نباشد، جز کرم هایی فربه وتن پرور بار نمی آید.شهید مرتضی آو
سرکار خانم پوپک خواجه امیری یکی از هنرمندان مطرح کشوری در رشته ی عکاسی است . این هنرمند خالدآبادی از خانواده ی هنرمند پرور خواجه امیری پا به عرصه ی هنر گذاشته و در رشته ی عکاسی درخششی بی نظیر داشته است . خانم خواجه امیری هم اکنون به عنوان عکاس حرفه ای با روزنامه ها و سایت های معتبر داخلی و خارجی همکاری دارد . از جمله نشریات داخلی به روزنامه ی همشهری و از خبرگزاری های معتبر خارجی به دویچه وله ی آلمان می توان اشاره کرد که آثار این هنرمند را متشر م
⭕️ سر انجام پس از سالها #دروغ پراکنی، دو تن از مریدان نزدیک غفار عباسی به خطای خود و مرادشان اعتراف کردند.⭕️ عباسی سالیان درازی خودش را در قم و سایر شهرستانها به عنوان «شاگرد برجسته آیت الله بهجت» معرفی کرد. عباسی که از تحصیلات اولیه حوزه بازمانده است، مدعی اجتهاد و شاگردی بزرگانی چون ایت الله بهجت و سعادت پرور است. او با این « #دروغ_بزرگ » توانست عده زیادی از مردم را فریب دهد.⭕️ در این کلیپ صدای «رحیم حسن زاده» و «سید مهدی صدر الساداتی» را
بسمه رب الشهداء و الصدیقین
شهداء ذخایر عالم باقیند ( حضرت امام )
شهید مهدی مرادیان فرزند برات الله
از شقایق های سرخ فام خطه کویر و دیار مرد پرور بجستان که از ویژگی های برجسته ای برخوردار بود و در چهره اش طلعلع خورشید معنویت موج می زد . او شیفته مکتب متعالی تشیع و حافظ قرآن مجید به عنوان معجزه جاوید رسول مکرم اسلام بود . حضور همیشگی وی در نمازهای جماعت و تواضع و مهربانی اش زبانزد خاص و عام بود . در پرتو مکتب بالنده اسلام خصوصیات راستگویی ، ساده پ
 بهاء الدین محمد بن حسین بن عبد الصمد معروف به شیخ بهائی علامه جهان بشریت مستجمع کمالات انسانیت, که به وجود عزیزش قامت دین استوار و تشنگان دانش را از سرچشمۀ علوم زلالش سیراب, شخصیتی که شهرت او بر همه آفاق پیچید و خامه استوارش بر صفحۀ گیتی همه جا را کشید, و تألیفات و تصنیفاتش همۀ عالم را رسید.سوم اردیبهشت، روز بزرگداشت یکی دیگر از علما و اندیشمندان ایران، شیخ بهایی عاملی است، که با آثار گرانسنگ خود در عرصه های مختلف علمی و شعر، برگ زرینی بر دف

حجت‌الاسلام فروغی از شاگردان سلوکی مرحوم
ایت‌الله سعادت‌پرور (پهلوانی) و مرحوم آیت‌الله سید عبدالله جعفری تهرانی که هر دو
از زمره شاگردان خاص عرفانی علامه طباطبایی(ره)هستند، بوده است.
منتظرین باید زمینه ساز ظهور باشند و به تعبیر رهبری خود را برای سربازی امام زمان (عج ) آماده کنند. باید با بدی ها و زشتی ها مبارزه کنند تا موانع ظهور از سر راه برداشته شود. جنگ رسانه ای در فضای مجازی یکی از مبارزاتی است که منتظران باید انجام دهند. باید تلاش کرد فضای مجازی را از زشتی ها پاک کرد.اما چگونه؟در این راستا باید با درک عمیق از پشت‌پرده‌های رسانه‌ای، خودسازی و پاک سازی نفسانی خود را در برابر حملات دشمنان محافظت کنیم. باید با اتکای به مع
به نام خالق طبیعت روح‌پرور
سینه‌اش را گشوده بود تا هوای مردگی روحش را ترک کند.
رکود و سکون را تا به انتها رفته و چیزی جز تاریکی در آن نیافته.
خسته از سکونی پر از سردی، راه به اشتباه را برگشت زد تا راهی جدید را در
آغاز، به آغاز بنشیند.
آینه به دست گرفته و سفری را به تماشا نشست که خود نقش اول آن را به 
همراهی نشسته بود. سفری که تنها مسافرش خودش بود. فرصتی پیش 
آمده، تا با مرور سفر از سرگذشته دوباره فرصتی را به دست آورد تا راه‌های
به اشتباه قدم زده
خشمگینم.
از عقده‌هایی که تو جامعه موج می‌زنه.
از این جامعه‌ی عقده‌پرور که وقتی یکی به یه قدرتی، هرچند کوچیک می‌رسه، اون عقده‌ها براش موتور محرکه‌ی پروروندن عقده‌ای‌های دیگه‌ای میشه.
و این سیکل فقط با خودآگاهی شکسته میشه.
چقدر محاسبه‌مون ضعیفه.

چشم‌هام دیگه نمی‌تونن باز بمونن. دیشب بیدار بودم. امشب دو سه ساعت خوابیدم. الان احساس کردم چقدر تشنه‌مه و یادم اومد که دیروز آب نخوردم. از بالا تا پایین با همه‌شون دعوا کردم، نگهبان، حسابدار
مشاور پرورش شترمرغ

شترمرغ در طبیعتشترمرغ ها به صورت گروهی زندگی می کنند ، که گله نامیده میشوند. این گله ها به طور کلی از ۱۲ شترمرغ تشکیل شده است. شترمرغ های نر با یکدیگر برای کنترل چند شترمرغ ماده دیگر رقابت می کنند و برنده رهبری کل گروه را به دست میگیرد. هر گله همچنین یک شترمرغ ماده نیز دارد که تنها با رهبر گله جفت میشود ، اما شترمرغ نر می تواند با تمام ماده های گروه جفت شود. در طول فصل جفت گیری ، رهبر گروه بر روی زمین یک لانه می سازد و تلاش می
وای آمپول درباره خانواده آمپول‌ چی می باشد که تولید کننده آمپول هستند . آنها با وحشت فرزندان‌ شان از آمپول مواجه می‌ شوند ولی در نهایت ورزش فوتبال و انتخاب برای رده‌ های قهرمانی به کمک فرزندان‌ شان می‌ آید و … . از بازیگران اصلی این فیلم سینمایی می توان به هوشنگ حریر چیان، شهرام قائدی، علی صادقی، رضا شفیعی جم، حدیث فولادوند، سارا روستاپور، مسعود غزنچای، محسن روشن، سعید کاظم زاده، پارسیا شکوری، ژیار محمدزاده، سارینا صانع پرور، ملیسا ا
با پیشرفت روز افزون فناوری و تکنولوژی دنیای امروز نیازمند ایده ها و استعداد های تازه می باشد از تکنولوژی هایی که امروزه مورد توجه قرار گرفته است
رباتیک میباشد در ساله دکتر ها و....
گرچه در این عصر نیز ما شاهد حضور ربات ها در برخی از شغل ها هستیم اما به راستی اگر ربات ها همه شغل هارا تصرف کنند بشر چه خواهد کرد ؟
تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چه اتفاقی برای ما انسان ها  خواهد افتاد ؟ آیا ربات ها به قدری پیشرفته و هوشمند خواهند شد که نسل ان
بیوگرافی کامل هوروش بند {مهدی دارابی} و لیست اهنگ ها برای دانلود
مهدی دارابی ترانه سرا و آهنگ ساز و خواننده گروه هوروش بند اکنون در صدر خوانندگان معروف ایران قرار دارد. وی که در هفدهم مرداد سال ۱۳۷۲ متولد گردیده است با خوانندکانی چون مهدی جهانی، مسیح، آرش AP، شهاب رمضان و محمد علیزاده همکاری کرده است.
مهدی دارابی خواننده هوروش بند 
مهدی دارابی که اصالتا اهل کوهدشت استان لرستان است در تهران متولد گردیده است. او از سال ۱۳۹۵ با گروه هوروش بند هم
این گل را به رسم هدیهتقدیم نگاهت کردیمحاشا اینکه از راه توحتى لحظه ای برگردیمیا زینباز شام بلا، شهید آوردندبا شور و نوا، شهید آوردندسوی شهر ما، شهیدی آوردندیا زینب مدددر خون خفته که نگذاردنخل زینبی خم گرددحاشا از حریم زینبیک آجر فقط کم گرددیا زینبتقدیم شماست، قبولش فرماقدر وُسع ماست، فدای زهرادر راه خداست، فدای مرتضىیا زینب مددچون امّ وهب، بسیارنددر هر سوی این مردستانمادرهای عاشق پروردر ایران و افغانستانیا زینبهم چون این شهید، فراوان
سلام دوستان
پستی که میذارم زیاد جنبه پرسشی نداره، بیشتر درد و دل هست و اونم اینه که من یه دختریم که در آستانه ۲۲ سالگی از دختر بودن خودم متنفر شدم، واقعا حتی احساس شرمندگی دارم و واقعا دنبال یه مرهمی هستم که کمی آروم بشم، نه این که به جوون هم بیافتین.
حالا بگم دلیل این حس بد من نسبت به دختر بودن چیه، من یه دختری هستم که همیشه استقلال فردی برام مهم بوده، درس خوندم از بچگی، الان هم یه رشته نسبتا خوب دولتی درس می خونم،  خانوادم رفتار خوبی باهام دا
بسم الله
امام مهدی عجل الله تعالی فرجه :
علم ما به شما احاطه دارد ، و چیزی از اخبار شما بر ما پوشیده نیست
                                                                                      (تهذیب الاحکام ، مقدمه جلد 1 ، ص 38 )
از حال و روزمون با خبرید ، از این ابتلائاتی که غرق درش هستیم مطلعید و وای از ما که تو اوج بلا هم یادمون نیست باید سراغ کی بریم و چی بخوایم .
وضعیت مملکتمون ، وضعیت دنیا ، وضع معیشت مردم ، وضع ایمان و اخلاقمون ...
من ک
تشییع پیکر شهید نیروی انتظامی در اردبیل

با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان پیکر شهید والامقام مدافع حریم نظم و امنیت نیروی انتظامی (محمد محمودزاده خیارک) در اردبیل
تشییع شد. مردم ولایی استان اردبیل با حضور باشکوه و منظم خود مراسم تشییع
پیکر پاک شهید گروهبان یکم محمد محمودزاده را برگزار کردند و پیکر مطهر این
شهید والامقام پس از تشییع بر روی دستان مردم شهید پرور گرمی به سمت زادگاهش اردبیل روستای خیارک
منتقل شد. شهید والامقام محمد محمودز
دستبند طلای دوره هخامنشی : تعداد بسیار زیادی از زیور آلات ایران باستان  در موزه های بزرگ جهان نگه داری می شوند. اما دو دستبند کشف شده مربوط به حدود  دو هزار و پانصد سال پیش به دلیل زیبایی ساخت و ظرافت توجه بیشتری را به خودشان جلب کرده اند.
یک جفت دستبند خارق العاده که به مدل مچ دستی با ظرافت و هنر هرچه تمام تر ساخته شده  یکی با دو انتهای سر گاو در موزه هنر های والترز مریلند نگه داری می شود.و انتهای سر شیر در موزه باستانی پنسیلوانیا در دید است.

مردی دو پسر داشت. یکی درسخوان اما تنبل و تن پرور و دیگری اهل فن و مهارت که همه کارهای شخصی خودش و تعمیرات منزل را خودش انجام می داد و دائم به شکلی خودش را سرگرم می کرد. روزی آن مرد شیوانا را دید و راجع به پسرانش سر صحبت را بازکرد و گفت: «من به آینده پسر اولم که درس می خواند و یک لحظه از مطالعه دست برنمی دارد بسیار امیدوارم. هر چند او به بهانه درس خواندن و وقت کم داشتن تنبل است و بیشتر کارهایش را من و مادر و خواهرانش انجام می دهیم اما چون می دانم که ا

وصیت نامه پاسدار شهید جهان ساتیاروند:
بسم الله الرحمن الرحیم
ای مردم شهید پرور و مسلمان ایران گوش به فرمان ولایت فقیه باشید، که کشتی نجات شماست. گوش به فرمان امام بزرگتان باشید، که اوست میتواند شمارا رهبر باشدبفکر آخرتتا ن باشید ؛ آیا توشه ایی برای اخرت جمع کرده اید، مگر کسی که به مسافرت میرود با دست خالی میرود آنهم چه مسافرتی ملاقات باخدا با پیامبران وامامان آیا با دست خالی شرمنده نخواهیدشد، درجواب خدا چه حرفی دارید؟ آیا میگویید نمیدان
پیکر ۲ شهید گمنام در خلخال تشییع شد

به گزارش روابط عمومی انجمن اسلامی همسران و فرزندان شاهد استان اردبیل؛ پیکر ۲ شهید گمنام دفاع مقدس روز یکشنبه در مراسمی بر روی دستان مردم ولایی و شهید پرور خلخال تشییع شد.

به گزارش
ایرنا، در این آئین که با حضور گسترده هزاران نفر از اهالی مؤمن و ولایت
مدار خلخال برگزار شد، پیکرهای ۲ شهید گمنام ۲۰ و ۲۴ ساله تازه تفحص شده در
مناطق عملی
تشییع پیکر شهید نیروی انتظامی در اردبیل

با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان پیکر شهید والامقام مدافع حریم نظم و امنیت نیروی انتظامی (محمد محمودزاده خیارک) در اردبیل
تشییع شد. مردم ولایی استان اردبیل با حضور باشکوه و منظم خود مراسم تشییع
پیکر پاک شهید گروهبان یکم محمد محمودزاده را برگزار کردند و پیکر مطهر این
شهید والامقام پس از تشییع بر روی دستان مردم شهید پرور گرمی به سمت زادگاهش اردبیل روستای خیارک
منتقل شد. شهید والامقام محمد محمودز
وای آمپول درباره خانواده آمپول‌ چی می باشد که تولید کننده آمپول هستند . آنها با وحشت فرزندان‌ شان از آمپول مواجه می‌ شوند ولی در نهایت ورزش فوتبال و انتخاب برای رده‌ های قهرمانی به کمک فرزندان‌ شان می‌ آید و … . از بازیگران اصلی این فیلم سینمایی می توان به هوشنگ حریر چیان، شهرام قائدی، علی صادقی، رضا شفیعی جم، حدیث فولادوند، سارا روستاپور، مسعود غزنچای، محسن روشن، سعید کاظم زاده، پارسیا شکوری، ژیار محمدزاده، سارینا صانع پرور، ملیسا ا
به اطلاع علاقه‌مندان میرساند بدلیل نامساعد بودن شرایط جوی محل برگزاری طبق آخرین پیش‌بینی‌ها، امکان ثبت‌نام در این برنامه فعلا غیرفعال شده است. جهت اطلاع از آخرین وضعیت برگزاری برنامه پیگیر اخبار از طریق کانال گروه کوهنوردی در پیامرسان‌های تلگرام و بله باشید.
دفتر آستان قدس رضوی مدیریت شهرستان مینودشت وخاد میاران رضوی شهرستان  ضمن ابراز همدردی و محکوم کردن جنایت آمریکا به عنوان بزرگ‌ترین تروریست جهانی،شهادت سردار سپهبد خادم الرضا(علیه السلام) حاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر (عج)، رهبر معظم انقلاب، مردم شریف ایران و خانواده معزز وی تسلیت عرض می کنیم و بدیندسیله اعلام میداریم که ضمن شرکت فعال در مراسمات شهرستانی جهت عزاداری و پاسداشت شهادت این سردار بزرگ اسلام در کنار مردم شهد
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از دوره‌ی جوانی تاکنون در بسیاری از مناطق کشور که دچار بلایای طبیعی شده‌اند، حضور یافته‌اند. و یا اینکه در دوران مسئولیت رهبری و ریاست جمهوری، نمایندگان ویژه‌ای برای سرکشی به این مناطق اعزام کرده‌اند. هدف از این سرکشی‌ها کمک در تسریع امدادرسانی به حادثه دیدگان است و ارائه‌ی توصیه‌هایی برای حل و عبور از مشکلات پیش آمده است. ایشان در این بازدیدها معمولاً دو گروه را خطاب قرار می‌دهند: دسته‌ی اول مسئولان که باید
سابقه تاریخی
شهرستان مهدیشهر در شمال غربی استان سمنان واقع شده است. سابقه تاریخی این شهر به پیش از اسلام می رسد. نام قدیم مهدی شهر سگسر و سکساران است که در شاهنامه به آن اشاره شده است. مهدیشهر از شهریور 1320 دارای فرمانداری نظامی بوده که بخشی از شهرستان ساری نیز شامل می شده است. و در سال 1386 به شهرستان تبدیل شده که مساحت آن 1100 کیلومتر می باشد.ویژگی های جغرافیایی و جمعیتیشهرستان مهدی شهر با دو استان مازندارن و تهران همسایه می باشد. فاصله مهدی شهر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها